Kariéra

Prodejce (Sales/Bid Manager) pro zkušební laboratoř
Ostatní pracovní příležitosti Divize letecké a pokročilého řízení
Ostatní pracovní příležitosti UNIS

Poskytnuté osobní údaje bude správce (UNIS, a.s.) zpracovávat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely výběrového řízení. Osobní údaje budou uchovány po dobu nezbytnou k naplnění účelu výběrového řízení. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Subjekt údajů (uchazeč) má právo na přístup k osobním údajům ve smyslu § 12 odst. 1 zákona o ochraně osobních údajů , a pokud se domnívá, že správce zpracovává jeho osobní údaje v rozporu s ochranou jeho soukromého života či v rozporu se zákonem, může dle § 21 odst. 1 zákona o ochraně osobních údajů požadovat po správci vysvětlení, či aby odstranil vzniklý stav.

Pracovní náplň:

Požadujeme:

Výhodou:

Nabízíme:

  • Monitoruje stávající zákazníky a vede evidenci kontaktních údajů.
  • Aktivně vyhledává nové zákazníky, navazuje osobní kontakt s potencionálním zákazníkem, vede akviziční korespondenci
  • Zajišťuje marketingové aktivity na veletrzích, výstavách, konferencích a odborných seminářích.
  • Podílí se na zpracování nabídek.
  • Zajišťuje administraci dokumentace zakázek.
  • Zajišťuje PR servis pro zkušební laboratoř (zpracování podkladů pro webové stránky, podklady pro prezentaci, vytvoření prezentace ve třech jazykových mutacích, aktualizace údajů na letácích, brožurách)
  • Sleduje aktuálnost dokumentace používané při své činnosti a podílí se na zefektivňování systému managementu zkušební laboratoře
  • Prohlubuje a rozšiřuje odbornou kvalifikaci a jazykové znalosti a plně je využívá při výkonu činnosti.
  • Zabezpečuje technickoorganizační činnosti dle pokynů nadřízeného.
  • Zachovávání mlčenlivosti o všech skutečnostech, plynoucích z výkonu své funkce
Požadujeme:
  • VŠ ekonomického nebo technického zaměření
  • Schopnost jednání se zákazníky
  • Znalost práce s PC
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Spolehlivost, svědomitost, důslednost
  • Tvůrčí přístup
Výhodou:
  • Praktické zkušenosti s prodejem
  • Znalost ruského jazyka
Nabízíme:
  • zázemí silné, dynamické a respektované společnosti
  • perspektivu do budoucnosti
  • pružnou pracovní dobu, příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • výborná dostupnost MHD, vlastní parkoviště
  • jazykové kurzy na pracovišti, odborná školení
  • 5 týdnů dovolené

Nástup: Možný ihned

V případě zájmu pošlete profesně strukturovaný životopis na adresu: vsadek@unis.cz

1